W zdrowym ciele zdrowy duch! Dobre siłownie otwierają przed Tobą nie tylko drzwi do wymarzonej formy, ale coraz częściej także pozwalają kształtować ducha. Można to osiągnąć np. poprzez odrobinę relaksu – jeśli chcesz się zresetować po ciężkich treningach, pomoże Ci w tym nasza strefa relaksu. W jej skład wchodzi pokój do wypoczynku w ciszy po zakończeniu ćwiczeń oraz sauna parowa, z której można korzystać w cenie karnetu.

Sauna na siłowni jest dobra na oczyszczenie organizmu z toksyn, rozluźnienie mięśni czy eliminowanie hormonu stresu. Jednak na pytanie czy po siłowni można iść na saunę musisz odpowiedzieć sobie sam. Korzystanie z sauny chwilę przed lub po treningu może osłabić organizm, dlatego zalecamy korzystać z niej przynajmniej dobę po zajęciach. Chyba, że intensywność ćwiczeń (np. treningu cardio) jest niska, wówczas sauna otwiera możliwość jeszcze większej redukcji tkanki tłuszczowej także chwile po zajęciach.

Trening na siłowni i sauna mogą zatem żyć ze sobą w zgodzie. Jak zatem korzystać z sauny na siłowni? Po prostu… wystarczy nas odwiedzić. Siłownia High Fitness udostępni Ci saunę nawet w te dni, w których akurat nie odbywają się Twoje zajęcia. Przyjdź do nas i na chwilę daj się zapomnieć wchodząc do kabiny. Nie musisz rzucać wszystkiego i wyjeżdżać w Bieszczady dla odrobiny relaksu. Tam jeszcze nie mamy swojej siłowni!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności